Udržet mladistvý vzhled mazlíčků, to je naše specialita!

Filosofie PetEsthé má za cíl poskytnout blahobyt,

zdraví a krásu domácím mazlíčkům

Disponuje řadou produktů, směřujících k omlazení vzhledu, a to čtyřmi způsoby:

  • zlepšení stavu kůže
  • zlepšení stavu srsti
  • zlepšení barev srsti
  • psychické pohodě zvířat

Nabízí vysoce kvalitní procedury z řady thalassotherapie, aromakoupele, aromatherapie s orientální masáží a jako jedinečnou procedurou ve světě je renovování barev srsti.

 

PetEsthé nabízí špičkové produkty se zárukou kvality služeb poskytovaných v salonech po celém světě.

 

Využívá prvotřídní produkty pro estetiku mazlíčků s využitím ingrediencí jako jsou soli z Mrtvého moře (podporují kvalitu kůže a pomáhají při kožních problémech).

Propolis má bakteriostatické účinky, rostlinné složky s přirozeným hydratačním faktorem z mořského bahna a řas s cílem obnovit a zlepšit kůži zvířat.

 

Hlavní prioritou je využívat bezpečné rostlinné složky, které byly používány v celém světě od pradávna. Využíváním přírodních bylin a dalších prospěšných přírodních složek rostlinného původu. Pro realizaci kosmetiky se výrobky netestují na zvířatech a nikdy je nevyužívají k experimentování a laboratorním pokusům.

 

Všechny složky ve výrobcích jsou z rostlinných materiálů a jsou vysoce biologicky odbouratelné přirozeným rozkladem mikroorganismu, jako jsou bakterie.

Plánem do budoucna je nadále vyvíjet produkty, které neznečišťují moře, řeky a půdu. Všechny produkty jsou velice šetrné ke zvířatům i rukám majitelů a personálu salonů.