Aromakoupele

Aromakoupel je uvolňující relaxace pro vašeho mazlíčka. Přírodní výtažky rostlin a léčivých solí z Mrtvého moře bohatých na minerály. Koupel hydratuje a zpevňuje kůži a ta se stává pevnější a zdravější. Během teplé koupele se roztahují póry, odplavují nečistoty a dochází k prokrvení a výživě pokožky. Dále k uvolnění a stimulaci organismu přispívá také vjem vůně z přidané esence, která má pozitivní vliv na jeho psychiku, působí proti stresu a uvolňuje napětí.

Mořská sůl do koupele  RŮŽE

Bylinná minerální koupel RŮŽE obsahuje přírodní extrakt z plané růže. Velice příjemná květinová vůně působí proti stresu a napětí, uvolňuje a uklidňuje mysl.


Mořská sůl do koupele exktraktu SLÉZU 

Bylinná minerální koupel SLÉZ PIŽMOVÝ obsahuje přírodní extrakt z orientálního slézu . Další přísadou je výtažek z listů broskvoně. Působí relaxačně, obohacuje a zklidňuje mysl a navozuje velmi příjemné pocity


Mořská sůl do koupele HEŘMÁNEK

Bylinná minerální koupel HEŘMÁNEK obsahuje přírodní extrakt z heřmánku spolu s ostatními složkami, vyživuje srst a zjemňuje pokožku. Má velmi příjemný uklidňující a relaxační efekt.


Mořská sůl do koupele LEVANDULE

Bylinná minerální koupel LEVANDULE obsahuje přírodní extrakt z levandule. Příjemná vůně tiší nervózní mysl.


Mořská sůl do koupele KOKOS a VANILKA

Bylinná minerální koupel KOKOS a VANILKA obsahuje kokosový olej a výtažek z vanilkového lusku. Její sladká vůně navozuje hlubokou relaxaci a uvolnění.


Mořská sůl do koupele MÁTA a ROZMARÝN

Bylinná minerální koupel MÁTA a ROZMARÝN obsahuje přírodní extrakt máty peprné a rozmarýnu. Tato koupel osvěžuje mysl i tělo po namáhavém výkonu.